İletişim: +90 532 499 51 71 | info@nisanmakina.com.tr

Yılların Deneyimi

İmalattan gelen bilgi ve yeteneklerimizle Dün hayal perdesini aralayıp bugün gerçeğe uzanan, “zoru” kolay, “imkânsızı” mümkün kılarak öz değerlerinden aldığı ilhamı okyanuslar ötesine taşıyanların başarı hikâyesidir Nisan Fırın Makinaları…

1994 yılında fırın makinaları sektörünün kapılarını fırın makinaları bakım tamir ve onarımıyla araladık. 2001 yılında 100m2 bir alanda ayda 4 makina ile sektörün sorunlarını yakından bilen bir firma olarak kestart makinası üretimine başladık.

Bugün ulaştığımız noktada, sürekli gelişen ve yenilenen teknolojimizle, ürettiğimiz ürün ve hizmetin kalitesini artırarak, sektörünün öncü kuruluşu olma yolunda hızla ilerliyoruz.

img

Üretim

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için projelerimizin en ince detayları üzerinde çalışıyoruz.

01

Strateji

Kararlılık

Makinelerimiz ile işlerinizi hızlandırın, kazancınızı artırın. Biz size yardımcı olacağız.

02

Güvenilirlik

Güven her şeydir, müşterilerimizle aramızda güçlü bir güven bağı olmadan bu günlere gelemezdik.

03
img

Geleceğin değerini bilerek yol alan firmamız, sahip olduğu bu bilinçle taze, lezzetli ve en önemlisi de sağlıklı ürünlerin üretilebilmesi için yüksek kaliteli ekmek fırınları ve fırın ekipmanları üretmektedir.

Üretimin yanı sıra, teknolojiyi yakından takip ederek kendini sürekli yenileyen ve uzman ekibi ile ekmek fırını ve fırın ekipmanları teknolojisine yön veren firmamız, anahtar teslim projelendirmeden satış sonrası hizmetlere kadar, müşterisine en kapsamlı hizmeti sunmak için çalışmaktadır.
img